Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Aktualizace software / C5 III - RNEG
martinpad
30.12.2016 09:45 - Re: Aktualizace software / C5 III - RNEG
99
Zvažoval jsem to, když jsem jel domů a hrál si s navigací, zdali bych přeci jen neudělal update Přeci jen mi přijde, že výpočet trasy trvá dlouho a není to celkově úplně nějrychlejší. Někdo zde psal, že novější update trošku pomohl a systém se zrychlil, mᚠs tím zkušenost? Pokud vezmu fakt, že vše funguje bezvadně, i BT mi běží skvěle, má cenu se s tím babrat? Kromě nového loga, získám něco navíc? Opradu se to zrychlí?

PS: možná to Sem úplně nepatří, ale mám dotaz na repráky. Přijde mi, že to hraje příšerně ženy 206, kamaráda Xantie , moje předchozí Vectra mají mnohem lepší (příjemnější zvuk z repráků). Zkoušel jsem různé equalizéry, nastaveni basů a výšek a zvuj "typ" zvuku je prostě desněj. Nechci aby to hrálo nahlas nebo basovalo, ale spíš aby byl zvuk příjemný jako ve výše jemnovaných autech. Je v nové aktualizaci SW 50.3 nějaké novější (jïnak nastavené) equalizéry nebo zvuk výstupu? NA ROCK/POP to zbytečně basuje (i když jsem basy nastavil na -5). A ostatní Classic, Jazz atd jsou takovy hrozně kovoý až tupý. Je to kvalitou origo rádia a nebo má C5 mizerný repro?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator