Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Na co dát pozor při koupi C5 III X7?
Jarduk
28.12.2016 13:17 - Re: Na co dát pozor při koupi C5 III X7?
Za?iato?n?k
No právě, ta spolehnutí se na auto. Když se pokazí něco, kde oprava může počkat pár set/tisíc kilometrů, je to ok, ale jelikož jezdim s autem dlouhý štreky (Dánsko, Bretaň, Sicílie, teď je v plánu Černá Hora, Ukrajina), mam největší strach z toho, aby to někde mimo civilizaci nehodilo hlášku na displej a já tam to auto už raději nechal a domů dojel vlakem nebo na oslíkovi. S prokluzující spojkou u RHR jsem dojel, s nefunkční saharou jsem napřed auto skoro uvařil, pak taky dojel. Proto řikam, že RHR asi pojede do doby, než někdo ukradne motor.
A na spotřebu v rámci možností kašlu. Hlavní je, abych mohl na dálnici hodit na tempomat 130 - 160 a po tisíci kilometrech jsem vylezl odpočatej. (bych vám nepřál jet Fabií I do Norska, já byl víc zničenej ze sedaček než z výšlapů)
A hlavně jsem asi pozér, ale ten dvojitej lauf u X7 je prostě pěknej, takže bych rád v budoucnu motor, kterej to tak má.
Btw. ten 2.2 HDi 150kw má jen klasický turbo, ne? Biturbo bylo jen 125kw?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator