Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Muzika, koncerty, ukázky a pokec.
Hanz 397
26.12.2016 23:13 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec.
U??vate?
HELLMUT napsal(a):
Vilous,i velké hvězdy hrají v malých prostorách ale záleži jakého žanru to jsou hvězdy
Je jasný že Madona v Lucerna baru asi nevystoupí ale na tu bych stejně nešel.
Naštěstí se věnuji žánru který není mainstream a proto se většinou nemačkám
Front242,SKINNY PUPPY,FRONT LINE ASSENBLY,LAIBACH to vše jsou megastar tohoto žánru a vystoupili v L.M.B,Arše,Akropolis...
A že vyjímka potvrzuje pravidlo byl David Bowie ,někdy v 90" vystoupil v malém sálu Paláce kultury,stál jsem 2 metry od něj.
Zrovna včera mi žena vyprávěla jak se její kolegině těší na Guns n Roses ,tak jsem si tak představil co asi člověk musí absolvovat za heroický výkon vybojovat a vydržet celý koncert v první řadě. Kolik hodin to bude stání a čekání když je Axel vyhlášený svou nedochvilností a pozdními nástupy...
Teď nedávno jsem byl v Akropoli na Priessnitz - Taky Mega hvězdy který nikdo nezná .Přišel jsem pozdě a trochu jsem se mačkal (vyprodali to během pár hodin oba dva koncerty) ale ustál jsem to a vydržel.

Ps ty Alexandrovci ,to je hustý...

AW taky vystupoval po celým světě se svojí show po klubech a malých sálech. V Praze byl v Lucerně: .link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator