Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chyba imobilizeru
Froggy
23.12.2016 08:52 - Re: Chyba imobilizeru
Za?iato?n?k
Tak mám problém..Auto jsem koupil před týdnem, rovnou nechal nainstalovat LPG (Lovato). 100 km ze servisu žádný problém, ale ted' se mi děje toto-auto normálně jede, po ohřátí přepne bez cuknutí na LPG, ale po ujetí cca 20 km bez nějakého škubnutí motor přestane jet-jakobyste vypli klíček. Při pokusu o strtování napíše asr/esp not function (nebo tak nějak) a po dalším pokusu i engine imobiliser faulty. Když jsem čekal na kamaráda s odtahhem tak jsem zkoušel občas zamknout, odemknout a startovat-a najednou to šlo. Ujel jsem dalších cca 5 km a to samé. Divné je, že po zapnutí klíčku není slyšet palivové čerpadlo, ale jakmile po náhodném pokusu slyšet bylo, auto chytlo. Ted' jsem si všiml, že po uzamknutí auta dálkou se nerozblikalo to tlačítko na středovém panelu. Baterka točí motorem úplně v pohodě, dálka taky funguje normálně. diagnostika napsala "žádné chybové kódy". Co to může být, když to auto odstaví i během jízdy a náhodně? Je problém v tom imobilizéru?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator