Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy se startováním / C5 II 2.0 HDi
frape
19.12.2016 12:04 - Re: Problémy se startováním / C5 II 2.0 HDi
99
Zdravím, prosím mohl by mi někdo poradit s následujícím problémem? Dojel jsem do obchodu a asi po hodině jsem se vrátil a už jsem nenastartoval. Startér točil, nafta nebyla spadlá. Druhý den jsem zavolal odtahovku. Před tím jsem opět zkoušel nastartovat bez úspěchu. Po složení auta u opraváře auto po poklepání na měřič hladiny normálně nastartovalo. Původní předpoklad opraváře, že je to podávacím čerpadlem se nevyplnil, nebo podávací čerpadlo tam není. Po celý den v pohodě nastartoval. A prý nemůže nic dělat dokud se závada neprojeví. Druhý den jsem si ho odvezl do teplé garáže, ale asi po 4 hodinách jsem už opět nenastaroval. Druhý den jsem to opět zkoušel a zase bez úspěchu. Asi po třech dnech opět bez úspěchu. Dnes jsem do nádrže nalil (ze zoufalství) 20 litů nafty (předtím jsem tam měl těsně nad rezervu) a napodruhé jsem nastartoval. Odvoz zpátky k opraváři, ale ten neví co by tomu mohlo být. Může tam být nějaká spojitost s objemem nafty v nádrži? Odpojení konektoru u čidla hladiny nemělo vliv na ukazatel paliva. Pořád ukazuje stejně. Dík za radu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator