Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Turbo 1.6 HDi / C5 II
jruze
17.12.2016 16:29 - Re: Turbo 1.6 HDi / C5 II
U??vate?
Fred007 napsal(a):
No já to chápu... nicméně já jsem chtěl po nich opravu auta. Beru to jako svoji chybu, že jsem to více nehlídal. Ale už jsem to psal výše - šéf servisu kamarád. Řekl mi, že to nebude žádný problém... já jsem typ člověka, který si raději připlatí a pak má klid. Určitě nehledám nejlevnější řešení


No ono se to lehko mluví a více méně proti sobě(aby si to někdo špatně nevyložil . NEJSEM TEN SERVIS) ale pokud je ten motor v dorazu (a na to by tě měli upozornit před opravou - jestli má cenu opravovat) tak možná nemá smysl do něj cpát peníze a zkusit sehnat dobrej jinej - to je počátek diskuze před opravou a pokud se rozhodnou a dohodnete se na opravě tak by to asi mělo jít zanima no není to levná záležitost a nechce se to platit ani jedné straně. Podle mne to nějakým způsobem po...li - z toho důvodu jsou dvě možnosti a) starší za malé peníze (a také s malou zárukou) b) kvalitní díl (osobně bych dával z Citroenu) a potom by za to ale měli ručit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator