Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hlučné hydraulické čerpadlo
jruze
16.12.2016 21:34 - Re: Hlučné hydraulické čerpadlo
U??vate?
jardda napsal(a):
Ahoj přečetl jsem kde co a nevím kam s tím tak to skusím tady. Po delší době jsem vytahl svou starou c5 I z kopřiv a začal jí používat intenzivněji PO 100km tam Pá 100km z5 při třetí jízdě domů jsem auto nastartoval a popojel si pro věci vše proběhlo ok. Po dalším nastartování se zadek zvedl do nejvišší polohy /naložil jsem jen batužek nic těžkého/ ale auto nehlásilo žádnou chybu tak jsem zkusil auto snížit a to spadlo až dolu a napsalo nejnišší poloha tak jsem ho opět zvedl do normální polohy a předek normál a zadek zas až nahoru,usoudil jsem že odešel výškáč a dojel domu,doma jsem zkusil auto auto spustit ale už se nezvedlo sedí na zemi jak kachna. Výškový korektor jsem nechal vyměnit včetně táhla,bylo prasklé, ale nic nereaguje proudy tam jdou čerpadlo nevrčí a universal diag hlásí vše ok tak nevím dík že jste to dočetli a dáte nějaky tip


Na tom zadním korektoru ti směřuje kloubek směrem dolů ? pojistku maxi 40A pod BSM mᚠOK? Umí ta neorigo diag měřené hodnoty?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator