Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Motor točí a nechytne / C8 2.2 HDi
macman
12.12.2016 20:49 - Re: Motor točí a nechytne / C8 2.2 HDi
99
autodiag napsal(a):
oprav me jestli se pletu ale nepsal jsi ze jsi mel vstrik/y na kontrole za 250Kc a jsou dobre ??
pretocene turbo a upalene vstriky ?? copak to je za zavadu ze se turbina pretoci a poskodi se lopatky???
to ze ma stejnej stred je mozna mozny ale co ty s tim ? jako ze si to doma na ponku rozeberes prihodis uzel poskladas a bude zase vse ok ?...


Zkus si vlákno znovu přečíst.. Nikde jsem nepsal, že jsou ostatní vstřiky OK... Měl jsem na kontrole jeden vstřik a byl KO.. Ostatní vstřiky ještě nejsou vyndané z auta.. Za testování jsem ještě neplatil, ale test CR vstřikovačů mají na svých stránkách za 250,- bez DPH.. Až budu mít cenu ověřenou, rád ti na ně dám kontakt...

O přetočeném turbu jsem taky nic nepsal, ale o přetočeném motoru běžícím na olej.. Pokud dojde k poškození fluidního ložiska u turba, může zvýšenou radiální vůlí dojít ke kontaktu lopatek s tělem turba.. Samozřejmě víš o čem mluvím..

Jelikož v motoru chyběl olej, turbo je kaput a vstřiky taky... Uznávám, že nejlepší odhad měl Hanz 397, který odhadl problém v začátcích tohoto vlákna a asi se nemýlil..

A rozhození turba??? Ano, přesně tak to myslím... Sice to nemělo ještě VGT, ale stejným způsobem jsem si skládal turbo na 1.9TDI s motorem AHU.. V tu dobu bylo nesehnatelné, tak jsem dal vnitřek myslím že z motoru 1Z.. Je to už více než deset let, tak si nepamatuju detaily.. Pokud koupím vyvážený střed a dodržím úhly sesazení - fungovat to bude...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator