Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Motor točí a nechytne / C8 2.2 HDi
macman
12.12.2016 17:39 - Re: Motor točí a nechytne / C8 2.2 HDi
99
Takže už vím více... Jelikož jsem si na střelnici zranil ruku a mám ji sešitou, tak mi to moc nejde...

Vzal jsem endoskop a mrknul na turbo ... Sice se mi kamera za chvíli zaleje olejem, ale na lopatkách je poškození... Takže došlo k přetočení motoru a upálení vstřiků..

Vyndaný vstřik je vadný a i z dalšího jde kouř při točení motorem - je děravý... Bohužel ale nejde ven.. Po povolení s ním šlo ztuha otočit, přes štěfty se mi podařilo ho zhruba o půl centimetru povytáhnout a dál nic...

Sice to asi nepomůže, vstřiky jsou zalitý WD40 a uvidím jestli povolí.. Vyndání hydraulikou nejde bez vyndání motoru (není prostor), takže jestli nepovolí - motor musí ven..

Pokud je vyndám, dám tam na zkoušku vstřiky ze své P607 a pokud motor poběží normálně vrhnu se na turbo...

Nemáte někdo funkční turbínu na 2.2HDI?? Sice 4HW má jiné turbo než 4HX co je v C5, ale podle specifikací je střed stejný...

Přinejhorším objednám nový střed na ebay a turbo sesadím... Není to ani taková pálka:

.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator