Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chcípání a divné chování motoru / C5 III 2.0 HDi 103kw
Michino
12.12.2016 11:51 - Chcípání a divné chování motoru / C5 III 2.0 HDi 103kw
99
Ahojte
Prepacte ze zakladam novu temu,ale mam problem. Kupil som Break 2010 rocnik. Vymenil som naboje,ložiska,brzdy a nedávno mi zdochlo cerpadlo v nadrži. Vsetko vymenene. Na aute je najazdene 195000. V piatok sa mi stalo pri jazde okolo 90km/hod ...auto poskocilo a cele sa triaslo potom to prestalo. Vecer ked som sa vracal stalo sa mi ze pri jadzde ako keby auto vyplo motor (posilovace,atd nesli) bolo to len na sekudu. Potom auto stale tocilo 1500 otaciek. Ked som stupil na brydu tak otackz klesli na 800. Ked som brydu povolil otacky stupli opat na 1500 a to sa opakovalo az do vypnutia motora a noveho nastartovania. V sobotu rano som nastartoval. Stupil som na brzdu a povolil autom.rucnu a auto zdochlo. Vecer som sa vracal a pri snahe zaparkovat mi auto zdochlo-v strede cesty a zhasli vsetky budiky. Vsetko ostalo ako keby bez napajania-rucicka paliva ostala visiet. Nic neslo. Odpojil som bateriu na 5 min a pripojil a nic. Odtlacil som auto mimo cestu. Odpojil bateriu na 15 min pripojil a elektrika nabehla. Dalo sa mi konecne zamknut. Radsej som ho nestartoval ... viete mi poradit kde hladat zavadu. Zajtra idem do servisu som zvedavy.
Dakujem za kazdy podnet ktory nas dostane blizsie k odstraneniu poruchy. Bojim sa viest v tom aj rodinku. Este raz dakujem a prepacte za tu temu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator