Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hlášky vo Francúštine
martinpad
09.12.2016 07:39 - Re: Hlášky vo Francúštine
99
Dekuji moc za pomoc chlapi, podel vasi rad jsem zmíčkl váleček na volantu a už mám konečně Angličtinu Jakmile jsem přehodil do AJ tak změnit údaje spotřeby a další nastavení typu: doba svícení světel po opuštění auta atd už byla hračka když už tomu člověk rozumí Ohledně displaye je to škoda, v noci to vidět není, ale ve dne je to pěkně hnusný, ale když jsem viděl, jaký jsou ostatní C5 na bazaru odřený a obouchaný, tak jsem raději vzal kus s krásnou karoserií za cenu poškrábané navigace. co se FAP týče ¨problém s regenerací nebude, dojíždím každý den od Kolína do Prahy. Takže denně necelých 50km tam a 50km zpět. Někdy po dálnici, někdy po starokolínské. Spíše mi šlo o to, jakou technologii pro FAP zvolit až doslouží. Citroen repas za 28tis? Advanpure za 15tis nebo máte dobrou zkušenost s jinou technologií čištění FAPu když je společně s katalyzátorem? CD s MP3 zkusím, ale na rádiu nikde nápis MP3 není tak uvidím, zdali to bude fungovat. Musím vypálit zkušení CD, protože mám vše jen na SD kartě

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator