Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hlášky vo Francúštine
autodiag
07.12.2016 15:23 - Re: Hlášky vo Francúštine
U??vate?
martinpad napsal(a):
1) Potřeboval bych přehodit jazyk do Češtiny (nebo nahrát Češtinu pokud tam není, za nějakou rozumnou cenu) Eventuelně to přehodit alespoň do AJ. Žádné CD k autu nemám a v menu jsem změnu jazyka nikde nenašel.


podle vseho budes mit RNEG ,jazyk se prehazuje na palubce pomoci meni ,ovladanim na volantu
cestina oficialne neni ale muzu ti ji tam dat..navi ma potom text i hlas cesky..vice SZ


martinpad napsal(a):
2) palubní počítač mi ukazuje spotřebu v km/l lze to změnit na klasický údaj l/100km?


martinpad napsal(a):
3) Předchozí majitel nějakým ubrousem poškrábal Display navigace, zle to nějak zachránit? novou rohodně kupovat nebudu


ano udaj se da zmenit v menu navigace
s tim neudelas nic..je setrena antireflexni vrstva,na fci LCD to nema vliv



martinpad napsal(a):
4) V rádiu mám SD kartu s mapamy, někdo zde psal, že po faceliftu by šla tato SD karta nahradit jinou s MP3, máte s tím ještě někdo zkušenost? Protože navigaci používám stejně v mobilu, která je aktuálnější a uživatelsky příjemnější.


RNEG umi MP3 jen pres CD
SD karta slouzi POUZE na mapy a update


martinpad napsal(a):
5) FAP mám společně s katalyzatorem - v Citroenu mi změřili zanesení 77% a dojezd do zaplnění filtru ještě 58tis km. Mám nechat filtr řešit již teď s předstihem nebo počkat až se zaplní na cca 99 a více %? Doporučujete výměnu za repas v Citroenu, kde mi řekli 28tis a nebo čištění advanpure, kde mi to komplet spočítali za 15 tis a údajně se dostanou na 95% vyčištění. Či doporučujete jinou technologii? Připomínám, že to mám společně s katíkem. Jinak Auto má najeto 200tis km a dle proveření citroena to souhlasí, takže jaký postup s FAP doporučujete? Děkuji mockrát za pomoc a kdyby se našel někdo z okolí Prahy/Kolína tak se stejným autem, tak bych se rád sešel, pokecal získal pár dobrých rad k autu


ja bych ti doporucil provest nejakou delsi trasu,nejlepe dalnici s okrskama aby mel FAP moznost se poradne zregenerovat pripadne zkusit i regeneraci na miste pokud pujde..nenapsal jsi kolik to ma najeto

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator