Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Omylem natankovaný benzín místo nafty
kajman
30.11.2016 17:48 - Re: Omylem natankovaný benzín místo nafty
Za?iato?n?k
Vzdycky jsem si myslel, ze mi se to stat nemuze. A stalo se. Byl jsem na suchu, pocitam tak 6l v nadrzi. Chtel jsem dat autu neco lepsiho, tak jsem se rozhodl pro diesel Evo s dvojnasobnou aditivaci na pumpe Moll. Koukal jsem na merak, ze to tece nejak pomalu a najednou vidim zelenou barvu - natural 100 Evo. Narval jsem tam 17l. Bylo stesti, ze jsem si toho vsiml. Odjel jsem asi 30m na parkoviste a skocil do prace pro 5l kanystr a kus gumove hadice. Napojil jsem to a v klidu dojel domu. Doma jsem z nadrze vytahl cca 22l takze neco malo tam zustalo. To by snad nemelo vad it. Do nadrze jsem nalil 5l s VIFem. Do prace jeste pojedu na kanystr a pak natankuju plnou. Doufam, ze nafty. Asi se zacina projevovat vek.
A jen pro zajimavost. Na pumpe jsem potkal cloveka, ktery tvrdil, ze je servisak. Radil mi, at to dotankuju do plna a klidne jezdim, ze se nemuze nic stat, ze to tak delaji na zimu bezne. Ze to aspon procisti system. No nevim, ctvrtinu nadrze benzinu se mi nejevi zrovna jako dobry napad. Do TD davam na zimu kazdy rok 2l benalu na nadrz plus VIF. Ale to je stare TD.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator