Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
petrik1
24.11.2016 18:57 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
99
Ahojte majstri,

tiez sa chcem teraz pustit do vymeny lozisk v zadnom ramene na starej C5 I. Chcem sa este spytat ci je nezbytne nutne dat dole brzdic aj s kotucom aby sa dalo demontovat samotne rameno?
Naposledy co som uvolnoval tie dlhe skrutky v brzdici kvoli vymene kotucov mi dali riadne zabrat, myslim ze som sa pri uvolnovani a aj utahovani potil pol dna. Su asi po celej dlzke zalepene a neviem si ani predstavit ako sa da z brzdica ta srutka vytiahnut von, lebo ja som mal velky problem po odskrutkovani to tam nasadit naspat.
Pri uvolneni srobu aj tak unikala kvapalina medzi polovicami brzdica.
Dnes som skusal uvolnit tie skrutky a je to stale rovnaky porod. Cim to uvolnujete vy? nahrievate to niecim?
Este mi prosim potvrdte ci je symtomom nutnej vymeny lozisk aj nejaka vola v ramene ked sa zatrasie rukou? Ja totiz ziadnu volu ani v jednom ramene necitim pri traseni. Auto ma uz 260tis km a nikdy loziska neboli menene.
Pred par mesiacmi mi to riadne buchalo ci uz v zakrute ale pri nerovnostiach ale nejakym zazrakom to same prestalo
POzeral som navod na spravne poskladanie co sem zavesil PATaMAT a mam dost obavy ci to budem presne vediet podla toho poskladat nakolko to specialne naradie samozrejme nemam co verim ze nema ani vacsina servisov.
Vytlacil som si navod od Jumepa a ten vyzera o dost jednoduhsie.
Diky za kazdu odpoved.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator