Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Směrová světla, blinkry / C5 III
alx
21.11.2016 07:52 - Re: Směrová světla, blinkry / C5 III
Administr?tor
petrptz napsal(a):
Dobrý den,
mám C5 III a začínám mít problém s elektrikou. Teď mi začal problém s blinkry. Když pustím varovné blinkry, tak blikají normálně, ale jak to pustím jako směrovky, blikají rychle. Zároveň s tím mi nefunguje zadní parkovací asistent (přední funguje). Navíc mi i blbnou žárovky denního svícení, nesvítí, bouchnete do světla a rozsvítí se. Mám podezření, že by mohlo jít o problém se zásuvkou na tažné, kde mi v servisu zjistili, že tam nejde nula, ale tažné jsem teď dlouho nepoužíval. Jednou mi v servise opravovali přídavné brzdové světlo a po opravě se mi rozsvítilo světlo denního svícení, které do té doby nešlo.Mám problém i se stahováním předního okna, které nefunguje ideálně. V servise (Citroen Pardubice) mi řekli, že okno nemám řešit, že to není taková závada. Celkově jsem zděšen z originál servisu. Třeba mi měli vyměnit silenblok na těhlici a řekli mi, že lze jen vyměnit celou těhlici za 7500 a přitom stačilo napsat do jednoho eshopu a silenblok stál 200.Může mi někdo poradit, kde v okolí Pardubic sehnat dobrý servis na C5?

Jedno vlakno = jedno tema (viz pravidla diskuzniho fora)
Toto vlakno = smerova svetla/blinkry

Zbytek prosim res zde, diky za pochopeni:
Parkovaci asistent: .link.
Denni sviceni: .link.
Stahovani okna: .link.
Servisy: .link. popr.: .link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator