Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Prokluzování spojky
Rampa
19.11.2016 00:18 - Re: Prokluzování spojky
Za?iato?n?k
Pro Michala2 - kupoval jsem novou C5 X7 v roce 2011. Když měla stejných okolo 25000 km najeto, začala občas prokluzovat (na 4 pod plným céresem). Chtěl jsem to v rámci záruky řešit, jenže když jsem dojel do autorizáku (asi po týdnu) přestala klouzat. Od té doby se nic neprojevilo až letos v létě při 44 000 km. Klouzala na požádání. Byl jsem domluven s automechanikem, že jí vymění. Ještě před tím jsem jel naposledy na delší trasu cca 100 km. Hlava mi to nebere, přestala klouzat a od té doby jsem najel 5 tisíc a opět bez projevení se. Vypadá to, že to dělá v intervalech cca po 20 tis. km, stejně jako u Tebe. Servisák nechápal stejně jako já a vysvětlení měl dvě. Buď to dělá samočinné vymezování vůle, když se dostane k rozhraní, kdy se má vymezit tak se vymezí ve fázi, kdy to již nějakou dobu prokluzuje nebo teoreticky by mohl unikat občas olej přes gufero do spojky a než se to trochu vypálí, tak to klouže. Na C5 I, se kterou jezdí syn je původní spojka a 235 tis., bez jakýchkoliv problémů. Někde asi soudruzi ve Francii udělali chybu. Co na to Jumep s Jruze???

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator