Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Termostat?
Kulda
16.11.2016 10:04 - Re: Termostat?
99
Servus mistři,
na přiložené fotce je stav teploty vody i motoru po cca. 54km jízdy. Něco po okreskách, dokopce a z kopce, něco po dálnici a něco město - okruh. Jízda plynulá, v noci, žádné kolony, teplota -1, 0. Rafičky v těchto polohách jsou stejné i při 20, 15, 8.... . Nejsem si jist, jestli je to ok? Hlavně ta teplota motoru se mi zdá nízká. KPo stání přes směnu na parkovišti, teplota kolem 0, tak se mi přepne plyn při 50 stupních cca po 1.5km, s pohybem rafičky k první rysce. Při -4 to byly necelé 2km svižné jízdy, 70km/h.. Topení hřeje při první třetině cesty intenzivně, postupně se intenzita snižuje a a ke konci cesty mi to už jako teplo nepřijde, ale to bude asi tím, že kabina je vyhřátá na teplotu a už není potřeba intenzivně topit, je to tak? Už si nepamatuju minulou zimu, jestli to topilo stejně a se stále více kilometry a nějakými opravamy jsem čím dál, tím víc nedůvěřivej..... .
Termostat měněn v srpnu, ovšem není to kus do C5, ale kompaktní, jen neotvírá při vyšší teplotě, ale je jako by otevřen pořád. Má to vliv? Že by se motor nezahřál na teplotu, jak má?
Dík za info.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator