Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - benzínové motory
NMC
12.11.2016 08:04 - Re: Zdvihátka ventilů
Za?iato?n?k
ord napsal(a):
Pokračuji v tomto vlákně, abych zachoval kontinuitu. Hlášky antipollution fault se stále nedokáži zbavit. Všechny kostry jsem vyleštil. Protože jsem měl pocit, že hláška se objeví při sepnutí ventilátoru, tak jsem sundal přední nárazník a vyleštil kontakty v liště u relátek - některé byly silně zoxidované. Vyleštil jsem všechny pojistky. Pojistka od ventilátoru se mi rozpadla v rukou. Poté jsem měl několik dní klid a následně se hláška znovu objevila. Z chování auta je jasné, že se objeví při větším odběru elektřiny a při zahřátém motoru. Chybu ale nedokáži najít. Alternátor dobíjí, akumulátor je nový. Všechny dostupné kontakty a kostry vyčištěny.
Když se hláška objeví, tak mi potom počítač neukáže hladinu oleje. Hláška zmizí po dvou nastartováních.
Měl by někdo nějaký nápad?


Neměnili ti před časem spojku? U mně vznikl problém, když po výměně spojky nedali kabelový svazek do správného úchytu a při zařazení zpátečky do něj něco šouchalo, až se prodřel. Dělalo to problémy s elektrikou a první projev byl ten, že nešel snímač teploty a hladiny oleje. Po opravě svazku vše OK.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator