Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Emise
Eattheday
11.11.2016 06:40 - Re: Emise
99
Fap tam neni od vyroby. Volal sem do citroenu. A emise maji stejne verze s fap i bez fap. Jasny ze projdu pres zname, ale proste kdyz chci jit oficialni neskorumpovanou cestou tak proste se nedostanu. Na stk mi radili ze mam spatnou naftu trrba. Byl sem v servise a rekli mi ze vse mam v poradku a nebudou menit nic pze nic nefunguje spatne. Tady nejde nic z vyfuku kdyz na to slapnu zadnej bordel proste cisto. Psal sem oficialni dopis do citroena at se staraji. Auto stalo nove 890 tis kc pred sedmi rokama.. Absolutne tomu nerozumim. Prece to auto nesesrotuju? jako tohle me dostava.. Je to k smichu.. Kody jsem mel v pohode coz vetsina aut nema od te doby co kody jsou ale jak se pristoupilo na mereni emisi tak spatny. Vsude mo rekli ze s hodnotou 0.7 by mi to dali ze tady se jim asi moc nechtelo. Pravda je ze mi volali ze me vyzvali omylem pred rokem na stk o rok drive a ted teda ze to mam zdarma a samozrejme ja prijel a neudelal ani emise. Auto ma pravidelny servis absolutne jede krasne takze nechapu co je za problem.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator