Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Lexia a výpis chyb
abart
10.11.2016 09:00 - Re: Lexia a výpis chyb
99
Ano mohl jsem to dát do Citroen servisu, kde by mi EGR vyměnili za 11 tis (měl jsem tuto nabídku), nebo někomu kdo by to třeba udělal za 8. Ale vzhledem k tomu, že jsem držgrešle tak jsem se na tohle vys*ral a zkusil to sám.
Každopádně teď si drbu palici, páč předtím to alespoň jelo, jen tam byl kýbl chyb o EGRu na diagnostice.

Nic proti Vám profíkům, vy se tím živíte a potřebujete vydělávat. Kdybych ty prachy měl tak to někam dám a mám klid.
Jenže mě prostě je proti srsti, že např. díl co umím sehnat na netu za 1200 Kč mi servisák chce prodat za 2000 Kč a ještě k tomu litr za práci. A teď nepíšu o EGRu s různou kvalitou, ale o naprosto shodným dílu. A to vím, že ho koupí ještě levněji než já.
Na benálech jsem si vždycky všechno udělal sám nebo s nezištnou pomocí někoho druhýho. Takže jsem ušetřil hromady peněz. A hlavně se tam nic zásadního nesralo. Takže teď po 20 letech se mi nechce řešit to jinak a zkoušet jestli to "profík" co mu to odvezu spraví nebo mě jen stáhne z peněz...........

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator