Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přední pístnice - únik LDS apod. / C5 III
Pedrox
07.11.2016 23:03 - Re: Přední pístnice - únik LDS apod. / C5 III
99
Zdravím,
trápí mě unik LDS z PP kola, myslel jsem že mám v háji pístnici, (levou jsem už jednou měnil potom co mi odborně zvedly aut na heveru) ale po ohledání jsem zjistil, že únik není z pístnice, ale že LDS stéká z hora někde z pod nádobky, konkrétně kabelový svazek vedoucí do motoru pod nádržkou je mokrý, odkud však teče LDS jsem nenašel. Unik není stálý, třeba více než měsíc je pod autem sucho, a najednou je další den pod PP kolem louže. pak zase nic..... Tlak v systemu je , když povolím víčko, tak si to odfoukne. LDS vždy doplním , vše se po nějakém čase opět opakuje. Auto se zvedá nahoru, dolu, v jednotce podvozku není žádná uložená chyba.
Kromě uniku se začlo auto chovat co se odpružení týče divně, nevím jak to konkrétně popsat ale nestabilně, jako u normálního auta, kde jsou v háji tlumiče - auto se občas rozkýve ze strany na stranu, koule asi budou OK, auto lehce stlačím na všech stranách. Nevím jestli to souvisí s tím nepravidelným uníkem... nemá někdo nějaký nápad nebi zkušenost?

Dík
P

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator