Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Olej do automatické převodovky
jruze
07.11.2016 09:53 - Re: Olej do automatické převodovky
U??vate?
Royce napsal(a):
a řekl konkrétní značku/typ? nebo jen obecné plky?


No cena origo je v citroenu 4600,-(teď a s 20% slevou - víc jim nedá nikdo a nikde) - citroen si dělá podmínky do uvolnění(o kterém rozhodují oni) výrobku - pokud dodavatel dílu toto poruší jsou schopni zrušit smouvu s dodavatelem (to samo neplatí o číně a PL) - to ještě neudělali takže buď mají origo(a stačí jim 2300,- za práci) nebo berou a používají náhradu a co vím od kluků tak jim je to teoreticky jedno-řekli mi že když mění celou náplň to se ale týká repasů tak nic nehrozí.(naposled co jsem se o tom snimi bavil tak to bylo pouze v jednání a ještě ho neměli - důvod byl že na repase těchto AP je ještě brzo a že zatím neměli požadavek)
On Totál také není jako Totál . Hele mám doma dvě prázdné 2L - nechceš ho odemne ono to nějaký čas bude bez problému fungovat než se to začne projevovat a potom tam bude určo jiná chyba(ale to už se tu probíralo dřive a i se potvrdilo že třeba to řazení po určité době není tak čisté)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator