Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
alx
04.11.2016 09:22 - Re: Koupě Citroenu C5
Administr?tor
Souhlasim s Hellmutem. Je to jak na houpacce a pokazde jsou jine "reference".
Jestli to nebude tim, ze kazdy mame na vec jiny subjektivni pohled a tim i nazor. Zaroven si myslim, ze podstatnou roli v tom jake to ci ono auto je je jeho stari a potazmo technicky stav. Nove auto se bude chovat uplne jinak, nez stare. A take dobre servisovane stare auto se bude chovat jinak nez spatne servisovane "nove" auto. A to nemluvim o vybave podvozku ....
Z osobni zkusenosti muzu rict, ze kdyz jsem pri prvni projizdce presedl ze sve stare C5 do nove, byl jsem zcela unesen z toho, jak se auto houpalo a chovalo (rozumej ta nova C5). Ale kdyz jsem pak presedl po par tydnech jezdeni v nove C5 do sve stare a byl jsem se projet, mel jsem uplne stejny pocit
Jestli ono to nebude proste tim, ze to bylo JINE! A ta zmena, kterou clovek prozije presednutim z jednoho auta do druheho, ho nuti rict, ze to bylo horsi, nebo lepsi
Tezko tu z nas nekdo bude schopny porovnat novou C5 I ci II s novou C5 III (X7), neni to realne.

Nedilnou soucasti teto problematiky je cena servisu, myslim ze to vyplyva predevsim z toho co jsem rikal, ze C5 III je novejsi model a logicky tak jsou na nej vsechny veci drazsi, bylo to tak i predeslych modelu, kdyz byl "jejich cas". Opet zde hraje dalsi roli i to, ze C5 III je technologicky koplikovanejsi...

Tot muj nazor na tuto problematiku srovnavani C5I, C5 II a C5 III

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator