Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
jruze
29.10.2016 22:11 - Re: Co nového chystá Citroen
U??vate?
eisy811 napsal(a):
Hlavne bude zaujimave, ako budu tie superchargery napajane, kedze ak sa nemylim, tak tam je vykon snad 150 kW, pri 10 kusoch tychto rychlonabijaciek je to vykon 1.5 MW a to uz neni sranda. Zhruba cely vykon, co sa da poslat po vedeni VN 22kV, takze vybudovanie vacsich poctov rychlonabijacich stanic, znamena investovanie do rozvodnej siete. A som zvedavy, ako chcu riesit tento problem…
Ani vybudovanie dobijacej stanice na benzinovej pumpe neni ziadna hracka, kedze tieto aspon je predpoklad, ze su vedla dialnic, z drvivej vacsiny mimo zastavaneho uzemia a nakolko jejich privod a zdroj je dimenzovany s ohladom na jejich potreby, nie na dalsiu zataz v tak enormnej spotrebe, tak je to problem aj pre ne, aj ked by z toho mohli relativne profitovat, lenze to by museli investovat a zaroven by ta investicia musela byt rentabilna… Ak by sa k tomu odhodlali v buducnosti, tak som zvedavy na ekonomicku stranku v porovnani s tankovanim klasickeho paliva.
Schvalili nam povinnost u novostavieb mat dobijaciu stanicu. Som zvedavy na specifikacie a ako zareaguju dodavatelia energie, teda skor spolocnosti, kde sa tie domy pripajaju k sieti. Ake vykony budu povolene. Ako som uz pisal, u nas bolo komicke, ze ak v projekte na stavbu bolo uvedene, ze el. kurenie aj s el. ohrevom uz. vody a elektrarne si dali podmienku, ze max. instalovany vykon 6 kW. Inak by nepripojili k sieti… Takze projekt sa musel prepracovat.


Dᚠsi fotovoltajku na střechu a ještě budeš mít limit kdy budeš moct dobíjet(buď budeš topit a nebo dobíjet auto.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator