Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
Hanz 397
29.10.2016 20:36 - Re: Co nového chystá Citroen
U??vate?
myneur napsal(a):
Tak zlý to neni. Už dělaj 100kWh, takže reálně dᚠi s klimou na baterku 388 km při průměru 130km/h. Rychlejší průměr mám problém udělat i na dálnici kvůli omezením a brzdičům..
Takže reálně třeba Praha - Rijeka: 800 km: dobiješ: Liezen za 20 min 50%, Graz za 40 min 80%.
Takže i s uvážením rozmístění chargerů a max cestovní rychlosti jsou na 8 hodiny cesty dvě pauzy na jídlo a kafe celkem 1h.
To mi osobně přijde už použitelné. Ale jde hlavně o to, kde to bude třeba za 2 roky: větší baterka a hustší sí chargerů.
Ta diskuze začala tak, že si Hanz stěžoval nad plánem elektrifikovat auta, a mně to naopak přijde super, a že jsme tomu už docela blízko, by to pár let ještě potrvá. Hlavní problém tady vidím tu cenu.

Tak já jsem se hlavně pozastavil nad snahou ekoteroristů nám všem v zájmu lobby výrobců solárních panelů vnutit podle mě slepou cestu automobilismu...
A nejde vůbec o to, zda je elektromobil pohodlný, nebo ne... Jde hlavně o to, že časem těmhle maniakům začne vadit jakákoli individuální (by třeba elektro) automobilová doprava...
A věřte mi, že za 20,30 let si vzpomenete, že "tohle tenkrát někdo říkal "...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator