Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Prosakující posilovač řízení (servo)
jubileus
27.10.2016 11:43 - Re: Prosakující posilovač řízení (servo)
99
Jo,jo:je to ono.
Díky za INFO. Už jsem chtěl dávat foto, akorát za tou zarážkou to mám delší. Asi je to posunutý na tom přichycení. Proto jsem hadici chtěl na tu trubku dostat dál. Ten lem na konci trubky přes nasunutou hadici není patrný, tak jsem byl vyplašen, že sjede. Dodal jsem jen kvalitní svorku se dvěma šrouby(tahy). To jsem klidný,že to tak patří a nervu to přes tu zarážku. Ono mě to svádělo,protože trubka trčí asi 10cm a drží to na konci za 2cm. Dík moc,toto mě uklidnilo, že to není něco dodělávanýho. Auto jezdilo jenom do CARLING v Brně,tak mi to vrtalo hlavou, že to drží tak nakrajíčku s fórovou plechovou svorkou....Plechové držáky,příchytky hadic jsou dost zkorodované, snad to chvíli ještě vydrží... Je to jen vratka,jak říkáte,(hadici mám koupenou -3metry.Kdyby byly problémy , tak napojím až do nádržky). Člověk chce mít auto na zimu nachystaný, a ne, že někde couvnu ze závěje a tuto hadici stáhnu z trubky a problém je na světě. Ano od spodu motoru je ještě krycí víko ale to je origo přidělaný drahými šrouby(už jsem kupoval), který po krátkým čase auto postrácí a tak to jistí poplastované dráty. Dík za rady, jsem rád, že ta hadice tak patří a tak to snad chvíli vydrží. Do motorového prostoru stále lezou kuny a tak musím něco vymyslet, než něco utrhnou nebo rozkousají. Baterie u auta, co denně nejezdí je v zimě slabá (i když je nová a na autě jsou denní LED)a tak by bodlo nějaké odzkoušené slabé dobíjení bez jejího odpojování.. Už konečně končím- dík za zájem a rady

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator