Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jesenny zraz 2016 Teplice nad Metují - INFORMACE, DISKUZE
js42
25.10.2016 08:08 - Re: Jesenny zraz 2016 Teplice nad Metují - INFORMACE, DISKUZE
U??vate?
Pěkný den všem Vám přeji.
Chtěl jsem původně reagovat až večer z domova, ale nejde to jinak. V neděli jsem se nejprve dospal, potom jsme s Naďou vrátili vnučku rodičům a řešil jsem věci neodkladné, které se přes víkend objevili. Mimo jiné i telefonát z penzionu, že tam zůstal nějaký Ford a nikdo se k němu nehlásí. Chvilku mi trvalo , než jsem si dal vše dohromady a nakonec jsem zjistil, že tam zůstal zde propíraný vůz ze soutěže. Zítra jej půjdu vyzvednout. V pondělí jsem bohužel musel absolvovat jednu nemilou akci-pohřeb, zemřel mi kamarád, a tak nebylo na nic dalšího chu. To je prostě život.
Ke srazu jen tolik - ještě jednou díky všem kdo jste přijeli. Jsem opravdu rád, že jsem Vám mohl tenhle kout republiky ukázat. Jsem rád, že jste se všichni v pořádku vrátili domů a že celá akce dopadla, snad, ke spokojenosti Vás všech "účastníků zájedu".
K té jízdě zručnosti jen tolik, kdo umí tak umí. Komu to moc nešlo tak to měl za více jak pět minut. Tedy včetně mne.
Dneska už skutečně sloužím vlasti a musím jít taky něco dělat! Tak snad večer po osmé se na fórum dostanu a zjistím co je nového.

Ještě jednou všem pěkný den, Naďa a Honza.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator