Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
BobS
24.10.2016 19:05 - Re: Koupě Citroenu C5
99
Zdravím C5club! Jsem zde na fóru a v komunitě nový, tak snad svůj první příspěvek vložím správně po měsících studování nejrůznějších fór a informací dostupných na webu jsem se nakonec rozhodl, že se stanu majitelem C5 III. generace. Mimochodem k rozhodnutí jste značnou měrou přispěli i vy tady, díky za to, jak to tady vedete

Našel jsem si pár kandidátů a zajímaly by mě vaše postřehy k nim, tak k věci:

- bazoš a tyhle dva kousky .link. a .link. - jak moc čekat, že budou stočené a má vůbec cenu se na ně jít podívat?

- sauto - našel jsem tenhle kus v Praze .link. a působí na mě celkem dobře, i nájezd bych mu celkem věřil - nepřehlížím něco, co by vystavilo stopku případnému jeho omrknutí?

- další mám jeden kousek v DavoCaru .link. a i vzhledem k jeho né úplně dobré pověsti prodejce tenhle konkrétní nevypadá špatně...

- poslední je jeden benzínový kus .link. co tak koukám, tak mezi C5 III celkem neobvyklá volba. Pravda, fandím spíš benzínu než naftě, ale přijde mi, že za 9-10 l/100 km můžu najít i zajímavější povození. Nějaké názory?

Díky všem za reakce

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator