Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jesenny zraz 2016 Teplice nad Metují - INFORMACE, DISKUZE
jruze
23.10.2016 23:21 - Re: Jesenny zraz 2016 Teplice nad Metují - INFORMACE, DISKUZE
U??vate?
63zdenda napsal(a):
Velké díky všem organizátorům , sraz neměl chybu, teda až na to, že se odhlasovali rozcvičky v 6 hodin SEČ a jediný kdo tam musel plnit za všechny jsem byl já.
Musim pochválit předsedu, Honzu a hlavně Naděnku za speciálně vyrobený jahodový koktejl pro mojí maličkost .
To mi opravdu vyrazilo dech, vzalo slova a každý večer jsem slzel do polštáře.
Ale zase na druhou stranu, jako je Jarda nastaven na rychlost a nebezpečné situace za volantem, tak já jsem se na tento sraz nastavil na koktejl vanilkový .
Ten jahodový neměl jedinou chybičku, jenom škoda že po pár hodinách došel, musel jsem vytáhnout vlastní zásoby, ale to se zase vůbec nedalo porovnat s tím od Naděnky, asi budu jezdit častějš do těchto končin, kde vědí, co je nejlepší pití na světě , opravdu smekám a svůj širák odhazuji v dály.
Jinak odjížděl jsem poslední, v okolí Trutnova nenalezen žádný bar s aspoň huhu koktejlem , tak jsem valil domů, manželka čekala před barákem a musel jsem jí pozvat za nepřítomnosti oslav jejích narozenin na kvalitní oběd, jahodové knedlíky neměli , tak samozřejmě kus masa přes celej talíř, pak už jenom objet pár přátel a následně ještě na večeři.
Jinak pro Ria, spotřeba 1.9 litrů , pro ostatní 4.9 po ujetí něco přes 400km.


Ty jsi jel domů přes Bratislavu?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator