Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
janys
20.10.2016 22:48 - Re: Koupě Citroenu C5
99
"Vybírám nějakou C5, narazil jsem na tuto .link. "

je to tedy skoro plná výbava, ale to chybějící vyhřívání kožených sedaček je hlavně zimě dost nepříjemné. Kupoval jsem podobnou c5 před měsícem .r.v.7/2010, 2.0.Hdi, 100kw, exclusiv. Příhrádky jsou problém - málo. Ty mᚠtam navíc pod rádiem a vzadu i pravou - já tam mám subwoorfer. Mám tam ještě panorama střechu, moc hezké podsvícení středové konzole, světlá kůže atd. Najeto 171000, dovoz Belgie (leasing) - 230000,- bez financování z Áček. Šel jsem do toho i přesto, že to je od nich, ale tuto výbavu jsem nikde nemohl sehnat ani v D. tak alespoň můžeš porovnat cenu. Myslím si ale, že cena přes 270000 je moc. V áčkach jsem taky smlouval, ale protože auto tam bylo teprve 2. den, tak to nešlo, nebo to neumím.
Moje předchozí auto byla C5, 2.0Hdi, rv2001, 79kw. Můžu porovnat - v c5III o trochu méně prostoru, měně odkládacích míst, ale jinak je to úplně jiný level.
Zatím si to užívám, jediný problém je, že skoro vůbec nefunguje rolovací levý ovladač na pevném středu volantu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator