Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Regulátor tlaku paliva / C5 III 2.0 HDi
first
15.10.2016 00:18 - Re: Regulátor tlaku paliva / C5 III 2.0 HDi
99
Dobrý večer. Zajímala by mě spíš podobná věc, mám skoro schodný motor akorát 103kw a při dělání spojky mi mechanik ukázal unik oleje , tak jsem zjišoval co to je. Dle citroen service jsem došel na to, že mám mokrý regulátor tlaku paliva a snímač teploty nafty. Fotky se mi sem nedaří dát, tak snad to tak popsané stačí. Je naftové čerpadlo mazané motorovým olejem,asi blbost,ale musím se zeptat a nebo to muže být unik nafty, že by to bylo tak černé? Nemůže se třeba olej dostat až do palivového čerpadla přes nějaké těsnění? Jak sem se ještě jednou díval tak je to mokré i u toho vratného vedení s čerpadla,ale vypadá to jako olej, v pondělí musím pořádně čichnout, snad je ta spodní hadice u regulátoru vratná a ta horní je přívod do čerpadla? Neví tu někdo prosím jaké je těsnění pod tím regulátorem paliva a snímačem teploty paliva?
Díky moc za jakýkoliv postřeh.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator