Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace po zařazení automatické převodovky / C5 III
RimmerCZ
14.10.2016 20:10 - Re: Vibrace po zařazení automatické převodovky / C5 III
U??vate?
Hele s tou prevodovkou. Ja kdyz mel 4HP20 automat s C5 2.2Hdi, tak kdyz mi odesel na prevodovce hydromenic, tak se to chovalo podobne. V nizkych ustalenych otackach pri lehkem zatahu se cele auto roztrepalo a to dost. Takhle mi to jezdilo asi mesic, nekdy to neudelalo, nekdy jo. Nakonec kdyz jsem to do Ostravy vezl na opravu automatu uz to nectelo odblokovat spojku hydromenice pri zastaveni a motor mel co delat pri zastaveni aby nezdechnul pod tou zatezi. S razenim nic nebylo, jen ten hydromenic byl kaput. Do autorizaku bych s tim rozhodne nejezdil. Nikdo si nevedel s diagnozou rady az mi kluci z Darkovicek mistni odbornici na C5 prosli vsecko, pojezdili s diagem jestli motor nema neco, a prisli s tim, ze nikde nic, tak to musi byl hold prevodovkou: Byl jsem pote v Ostrave za opravarem automatu a ten to potvrdil po zkusebni jizde. Tak jen abys nevyplazl 25tisic za nejake pseudo opravy co k nicemu nevedou...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator