Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Delict
10.10.2016 13:23 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
99
jruze napsal(a):
Co stála ta nádhera ? (není to ironicky) ja tak trochu pšilhávám zpět po CX (až se namane nějaká za dobré peníze a TRD2 v tehdejší plné výbavě jako jsem měl) stav je mi celkem jedno - jednak jí znám do šroubku a mám i kontakty na jakékoli díly(alespoň doufám že to známej vše nezlikvidoval) a druhá varianta je jako třetí auto C-croser jako hlavní zústane jedno (nebo obě?) biturbo. - při mém ročním nájezdu?? (by teoreticky stačilo i kolo


Nestala vela, hlavne z dovodu roztrhnutej sedacky a par prkotin co porobim behom mesiaca.
Chcel som to na kšeft..ale pri prvej jazde som mal taku radost z toho auta ze si ho asi teda necham ak nepojde za trojku. Kazdy na to čumí jak tela na vrata..a kazdy koho zveziem je cely happy a chcel by To auto je taka vila roznasajuca rados

Mitsubishi mame doma L200vku, komfort je mizéria c-crosser je otras tiez..a nema riadne náhony len take SUVčkárske.. lacne SUV ala c- crosser je napr subaru forester, toyota rav4 a tie auta su inde. Keby si zhanal 6 miestne 4WD dodavku tak mam iba 135tkm.

Do CX uz nechcem ist, lebo mam BX a to je v tip top stave..a stale je na nom práce. V citroene uz na BX nekupis prakticky nič, okrem pavukov.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator