Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Setrvačník
tomio
05.10.2016 09:23 - Re: Setrvačník
99
Nejspíš bude problém ještě i jinde, protože jemné vibrace jsou cítit i při stání na místě a motoru na volnoběhu. Při sešlapávání pedálu plynu se sešlápnutou spojkou to taky přenáší vibrace víc než jsem byl zvyklý. Může být problém v silentbloku uložení motoru? Tady je asi zakopaný pes, páč ještě před 14ti dnama se od předu ozývalo klepnutí při začátku akcelerace (stojím na místě, zařadím jedničku, pouštím spojku a jak se auto pohne, klepne to. To samé na druhý rychl.st.). se snižujícíma se teplotama to ustalo

Další poznatek. Jedu cca 100km/h, cítím vibrace, vyšlápnu spojku a vibrace cítím pořád. Se snižující rychlostí to vibruje méně. No, ještě se tady může projevovat vyvážení kol. Tuhle variantu ověřím, páč budu zanedlouho přezouvat na zimní, tak uvidím.

Další poznatek z dneška (vypnul jsem rádio a poslouchám) - při jízdě při akceleraci slyším navíc jemné cvakání/hrčení (jako cvakání ventilů). Při vytáčení motoru na místě (zabržděné auto, vyšlápnutá spojka, pomalé zvyšování otáček k 3t) toto slyšet není. Já jen doufám, že mě nečeká i výměna vstřiků

jruze: Je to z obchodu citroeny eu. Zatím s nima mám dobré zkušenosti. Když tam píšou, že se jedná o originální díl, tak to snad bude v pořádku. Můžu ti poslat do sz odkaz na setrvák. Prase aby se v tom vyznalo. V citroenu mají setrvák za 11t, takže to oproti té výhodnější nabídce za 7t není až takový rozdíl. Bohužel mi nikdo setrvák před odesláním nanafotí - abych si ověřil výrobní číslo konkrétní součástky

Info pro všechny. Výrobky LUKu s označením RepSet nejsou repasy použitých dílů, ale sady na opravu... Tolik info od prodejce

No, na příští týden jsem objednaný na servis, tak snad to hoši vyřešijou a já to nějak dojezdím
Díky všem

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator