Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přední parkovací asistent
vaf
03.10.2016 16:18 - Re: Přední parkovací asistent
Za?iato?n?k
kartáček napsal(a):
Prošel jsem témata a na diskuzi o mém problému jsem nenarazil. Zkuste mi, prosím, poradit. Přestal mi fungovat přední parkovací asistent (zadní funguje normálně). Na diagnostice vše v pořádku, technik si neví rady. Na displeji se objeví auto v obdélníku až když se hodně přiblížím k přední překážce - cca 0,5 m a ukáže se pouze zelený obdélníček. Pak můžu klidně vrazit do překážky a nic. Jinak doposud fungoval úplně normálně bez náznaku problému. Nestalo se někomu něco podobného? Neznáte příčinu? Nemáte řešení? Předem děkuji za odpověď.


Tak probudím staré téma předních park. senz.
Je to týden co jdem si všiml, že PA nechodí jak má, ale chová se jak je výše uvedeno v citaci. Dnes jsem navštívil autor. Ser. Citroenu v Červených Hospodách. Tam mě technik sdělil, že takovou závadu nezná a že se to nedá přeprogramovat. No opět nezklamali.
Prosím je nějaké nové dostupné řešení od posledního uzavření tohoto tématu, nebo platí co je již napsané? Nebo může mi pomoci někdo poblíž Třebíče když v autorizovaném servisu to neumí?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator