Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace po zařazení automatické převodovky / C5 III
jruze
03.10.2016 08:13 - Re: Vibrace po zařazení automatické převodovky / C5 III
U??vate?
Ještě mne napadla taková blbost co jsem tu nedavno řešil na X7: Na x7 nějaké drobné opravy a při zkušební jízdě hučení jako ložiska v př.nábojích - zákazník že to dělají pneu a že bude přezouvat , přezul na starší letní a hučení přetrvávalo požadavek nová ložiska v nábojích(z mého pohledu pneu)- po přezutí na nové pneu (děláno nevím kde) ,,ložiska" ztichly ale objevily se vybrace v rychlostech nad 120Km/h a to takové že se s tím nedalo jet - požadavek na kontrolu disků a pneu jestli nejsou nějak poškozené - výsledek = ráfky s plastovími vymezovacími kroužky(vyzuálně bez poškození) - odvezeno ke gumařům = vymačkané-volnější kroužky - prý běžný problém (kroužky trošku volnější v ráfku) toto se projevovalo až ve vyšší rychlosti a většinou v tahu po ubrání se to většinou zklidnilo. Na nápravě žádné vůle.
Tak mne ještě napadlo co tam mᚠza ráfky a pneu?(abychom neplašili a nebyli potom za blbce)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator