Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 X7 alias C5 III
RimmerCZ
02.10.2016 18:06 - Re: C5 X7 alias C5 III
U??vate?
Kdyz jste tu resili, ze X7 neni houpava, tak za me je teda houpavejsi jako C5 I. Mozna to bude tim, ze kdyz jsem prechazel na X7, ktera mela 108tisic najeto z C5 I, ktera mela najeto res 250tis, tak ty koule uz budou taky zhuntovane, ale urcite byla X7 houpavejsi i stim, ze tam mam 18". Je to dane tema gumama. Na trilitru mam ty 18", jako sedi to vyborne, ale hold citis ty nerovnosti. Jel jsem na jinem trilitru na mensich gumach a to byla ale opravdu brutalni zmena jak to auto bylo mekke a houpave a diry najedou zmizely. Bohuzel ja na svem nemam zapsane mensi kola, pouze 18 nebo pro brutalisty tam muzu dat i 19" Ja nejsem zas nejak zaryty Citroenak jak nekteri, ale rozhodne mi prijde, ze X7 je celkem povedene auto. Ma to svoje neduhy, ale ze bych si dneska kupoval C5 II misto X7 jen proto, ze mam mensi kufr, takovou a makovou napravu a jine je nesmysl. A bude i po 10-15 letech vizualne pekna v porovnani s nekteryma novyma autama, zejmena korejci. Co bych si koupil misto X7 ale nevim, peugeota vubec, ty se mi od 407 vcetne vubec nelibi a na koncern nemam vubec chut, korejce ani nahodou, japonci mi prijdou dost divni, byt jsou asi kvalitni auta. Mam ted rocnik 2009, tak jedine nejaky nejmladsi rocnik s 2.2 no. Ale z toho 6ti valce zpet na 4 valec to bude utrpeni, hehe Hold nechat si to co nejdyl pokud to stav auta dovoli, a hlasite nezavidet tem byt vykonnove dostacujicim a krasnym modelum novych superbu, oktavek v 1.2, 1.4TSI atp.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator