Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto ztrácí výkon / Xantia HDi 2.0 HDi
xantia.hd
26.09.2016 18:33 - Re: Auto ztrácí výkon / Xantia HDi 2.0 HDi
99
Zdravím pánové, vím že do tohoto fora to až tak nepatří, ale je tu mnoho schopných lidí, tak třeba někdo poradí Snažím se ještě zprovoznit Xantii, kterou nyní nahradila C5 III. Není ještě v tak nejhorším stavu a někomu by za symbolickou cenu třeba ještě posloužila, má TK na 2 roky. Padá do nouzáku. Zkontroloval jsem hadičky podtlaku, změřil těsnost (EGR ventil maličko propouští), zkusil nový ventil zapojit bez podtlaku EGR. Jelikož auto dost kouří, mé podezření bylo na nízký plnicí tlak - prostě turbo má ve 300 tis km nárok ... Půjčil jsem si diagnostiku Delphi, která píše chybu p0243 - elmag ventil klapky rozvodu plynů. Může se prosím stát, pokud je plnicí tlak nízký, diagnostika to vyhodnotí jako chybu ventilu ?? Nic jiného mne nenapadá, za jízdy v datalistu se nedostanu přes 130kPa plnicího tlaku, měřil jsem jinou Xantii, tam přes 200 v pohodě. Jedná se mi o to, abych vyloučil, komponenty, která jsou relativně za pár korun a měl potvrzené, že je to turbo. Nebo do opravy turba už vzhledem k ceně auta nepůjdeme. Děkuji předem za názory

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator