Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ostřikovače světel / C5 II
Devilian
25.09.2016 20:47 - Re: Ostřikovače světel / C5 II
Za?iato?n?k
Tak hotovo. Musim povedat, ze ma tam skoro nic neprekvapilo. Na to, ako sa daju dat dole krytky ostrekovacov v celom stave som zial neprisiel. Skusal som ich odcvaknut zhora, aj ine kuzla, ale nic. Popritom som zistil, ze uz boli raz snimane, a tak som mal len velmi nizku sancu, ze tie zvysky uchytov, co tam ostali, nepolamem. Pri snimani naraznika som zistil, preco ma vacsina c5 2 pod svetlami taku medzeru. Po niekolkych skaredych nadavkach som dal naraznik dole. Cele to trvalo do 15 minut. Vymenil som obidve cerpadielka. To druhe, skodovacke, bolo vyzorovo uplne take iste ako to originalne, len malo vacsi a opacne otoceny konektor. Tam som sa trochu pobavil s pajkovackou a zmrstovacimi buzirkami, potom som to cele zalial sanitarnym silikonom, a hotovo. Hadam nerozozerie ten plast na cerpadle. Nasadenie naraznika opat sprevadzalo par skaredych nadavok. Potom nasledovala obavana cast, nasadenie tych kritiek. Obaval som sa toho, ale nakoniec celkom lahko vosli a zacvakli sa. Len teraz, ked som prisiel do BA som zistil, ze prava krytka svoje miesto uz opustila Takze ma caka cesta do citroena. Dufam ze budu mat nejaky sprej vo farbe karoserie a ze ta nahradna krytka nebude stat 200 eur. Inak ostrekovace funguju ako nikdy predtym, nadhera. Len tie svetla stale nejdu, budem este musiet premerat poistky.
PS: ak niekto tu krytku mate, kupim. Je to prava predna. Ale kupim aj obidve, nemyslim ze tam ostane ta druha dlho, bojim sa, ze ak na nu zacne striekat ta voda, odstreli ju celu von V najhorsom som rozhodnuty tam dat samorezku a prelepit foliou.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator