Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vrzání v zadní nápravě i po výměně ložisek v zadních ramenech?
michalf
24.09.2016 19:36 - Re: Vrzání v zadní nápravě i po výměně ložisek v zadních ramenech?
Za?iato?n?k
Hanz 397 napsal(a):
Mě se taky asi před půl rokem začalo zezadu při přejezdu nerovností ozývat povrzávání. Tak jsem se začal připravovat na výměnu ložisek ramen. Až jsem si všimnul,že když vzadu někdo sedí,tak to nedělá. Chvilku jsem tedy pátral po autě,až jsem zjistil,že to dělá zámek opěradla levého sedadla...


Potvrzuju, přesně stejný problém. Shodou okolností mně v servisu už před delší dobou našli vůli na uložení levého zadního ramene. Teď konečně došlo na výměnu, tak jsem si blbec říkal, že se konečně zbavím vrzání, protože jen podle zvuku to samozřejmě nepoznám - kovové vrzání jako kovové vrzání. Po výměně to vrzalo úplně stejně. Pojal jsem podezření na zámek opěradla, celý jsem ho rozebral, vyčistil, složil, vůle v něm jsem vypodložil roztrhanýma a poskládanýma parkovacíma lístkama a od té doby je ticho.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator