Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor chladiče (Sahara)
jruze
14.09.2016 23:28 - Re: Ventilátor chladiče (Sahara)
U??vate?
staug napsal(a):
Co vlastně znamená, že se jednotka nechytla? Jaké bývají příčiny? A může se za běhu "nechytnout" a pak za se "chytnout"?


Jestli se to stane jen když ,,probudíš" auto a nebo zapneš klíček tak by to mohlo být i jednotkou motoru - ta ovládá saharu.(když přepisuješ jednotku tak se stává že se spustí sahara na plný výkon ) - nemá soft který jí ovládá to samé by se mohlo dít v případě než se načte(je to laicky řečeno),nebo to může být v konektorech - některé ventilátory pokud rozpojíš ovladací kablík sepne na max. otáčky , jedna z možností může být i v elektronice ventilátoru.Neviděl jsem to a nemohu určit v čem by to mohlo být - já to řeším diag - chyba -test- kontrola kabeláže- na zkoušku jiný větrák a podle toho.Jestli to dělá při jizdě nebo po každém zapnutí klíčku(i hne po vypnutí a opětovném zapnutí klíčku tak by to mohlo být sice i v jednotce(chybně čte teplotní čidlo,nebo v čidle,kabeláži nebo i v té jednotce ventilátoru - buď proměřit a nebo vyřazovací metodou(to mohu já páč nebudu utrácet a použiju díly co mám k dispozici) - jaká je tam jednotka na sahaře půlměsíc - hranatá? buď utrácej nebo zaje za někým kdo to zná a ví co a jak.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator