Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co s autem... ?
Stirius
14.09.2016 22:11 - Re: Co s autem... ?
99
Jde o rozvody, detaily neznám, dnes jsem dostal akorát sms (zítra budu volat). Ale jednou to prostě nenastartovalo a po týdnu mi teď došla sms s částkou a časem. Co jsem se bavil dřív, tak to bylo asi o těsnění a v tuto chvíli je to o výměně všeho. Což jsme na těch 30k.

A jako dát 30k do 2001, kdy do toho rvu každý rok už minimálně 20k na opravách je prostě masakr. Postupně mi tam každý rok furt něco odchází. Už dva roky si říkám, že už je vše ok a prd. Půl roku a buch znova něco.

Takže nevím, na nové nemám, dát 30k do opravy, abych to za rok pumpnul zase dalšíma 10-20k (nevěřím, že se něco nepodělá), když se to prodává teď za 50k, nevím no.

Má význam to do toho rvát??? Případně je levnější varianta? Výměna motoru? Nebo jít krást a koupit něco jiného??

Nebo od Lukiho vzít ten motor? Luki, kolik má najetých? Je fakt po generálce a vše v cajku? Počítám, že případné seřízení plynu už by nebyl takový problém...?

Edit: Ok, uvidíme, psal jsem Lukimu i Jardovi. Tak to vidím na výměnu teda.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator