Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: vstřiky 2.2HDi
jruze
07.09.2016 15:45 - Re: vstřiky 2.2HDi
U??vate?
artsvec napsal(a):
Kabelហvstřikovačů jsem přehodil. Závada se stále hlásí na 2 a 3 válci.
Kabelហod vstřikovačů k řídící jednotce OK.
Po x pokusech se nám podařilo nastartovat. Motor běžel nerovnoměrně ale udržel se v chodu dokut jsme ho nezastavili.
Hned jsem připojil přepady vstřikovačů a znovu jsem nastartoval a zkoušel vsřikovače .
Motor běžel možná 5 -8 minut .
Naměřené množství : vstřik 1. =100ml. vstřik 2. =78ml. vstřik 3. =75ml. vstřik 4. =70ml.
Podle testu vychází nejhůř vstřik č. 1 . Ale neníto žádný extrém.
Podle tohoto testu bych problém neviděl ve vstřicích.
Motor jsme nastartovali asi 5x . Šlo i přidávat a vytáčet motor ale volnoběh byl hodně nepravidelný.
Pokud motor běžel závada se neobjevila žádná i když volnoběh byl nepravidelný.
Záznamy jsou v příloze.


DELPHY neznám ale jestli úprava paliva= korekce tak jsou KO vstřiky - stou jednotkou a napětím vstřikovačů je to divné(mohou být elektricky špatné).Zkus to co psal autodiag - stejně by bylo dobré ty vstřiky přezkoušet tak na zkoušku je přeházej - pokud se bude závada objevovat stále na stejném místě byla by to asi jednotka. na zkoušku by stačila jiná BSI(ta myslím by ani nemusela) + klíč + motorovka(na spínačce je kroužek - tak do něj strčit klíč od té zkoušené jednotky a BSI) - určitě se najde někdo na zapújčení a nebo imo OFF potom stačí jen jednotka s IMO OFF.(tohle nevím přesně dělá to kolega a ten je nezvěstný) - odpoví přesněji autodiag

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator