Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
fanek01
05.09.2016 08:01 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
99
Zdravím všechny.
Mám problém s hláškou Antipollution system faulty chyba v diag - P0104 Signál průtokoměru : Přerušený obvod, zkrat na plus pól nebo na kostru napájení snímače nebo signálu. Po této hlášce jsem to napích a mimo signálu průtokoměru, to házalo: závada palivového systému, čidlo tlaku paliva, čidlo otáčkoměru, rychloměru (nekorektní hodnoty). Vyměnil jsem regulátor paliva, který jsem z tama před časem zbytečně vytáhl a byl zcela ok z důvodu jiné příčiny (čidla otáček kliky). Už se mi to nepodařilo nastartovat. Usoudil jsem, že je špatný a vrátil původní. Po ujeti cca 10km při startování to samé – nechtěl chytit, po vystoupení a zamčení a novém pokusu napoprvé chytl. Vyměnil jsem teda čidlo tlaku paliva a rovnou, když jsem měl venku EGR tak ho vyčistil, všechny chyby zmizely až na ten průtokoměr. Chyba průtokoměru byla v deníku cca 250km ale jako místní vždy se zmizením. Po hlášce Antipollution system faulty je už jako trvalá a po každém vymazání hned vyskočí v závadách vstřikování a hláška Antipollution system faulty cca 20km po ní. Půjčil jsem si jinou váhu vzduchu a to samé. Prošel vizuálně a prozvonil kabely od váhy až po řídící jednotku (až na růžový kabel, u kterého jsem nezjistil kam vede). Lexii i dig jsem prozkoušel, všechny akční členy, které jdou, vše marné. Dokonce i váha ukazuje v grafech teplotu, požadovaný tlak(který kolísá v horní hranici grafu) i měřený, který ho kopíruje s odchylkou cca10%.
Třeba někoho z Vás něco napadne, nebo to už řešil. Prošel jsem snad všechna vlákna na foru, ale nic mi nepřipadá podobné. Auto normálně jede, táhne.... i se standartně vypaluje fap.
Díky za reakce
Franta
PS: C5 r.v2009, 1,6HDI 102250km

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator