Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nabídky autobazarů v ČR/SR
bidlo
04.09.2016 19:47 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR
99
nechci ti brát iluze, ale nečekej zásadní obrat. také mi nedávno volali a omlouvali se že je to pochybení jednotlivce. V ESA jsem se byl nedávno kouknout na C5 a chování děsné. respektive nejdříve v pohodě, prodejce měl samozřejmě samé kecy o tom jak báječné auto jsem si vybral a že má také C5ku a že ten "vzduchový" podvozek je nepřekonatelný. Když jsem koukal pod haubnu s vypnutým motorem a on omylem nahodil bufíka, tak jsem mu řekl že je to fajn že mi ukazuje že je bufík funkční a že ho může zase vypnout. pán na mě koukal jako na marana a že nechápe co mu říkám. tak mu říkám, "zapnul jste omylem dálkovým ovladačem co držíte v ruce nezávislé topení" bohužel ani výraz "bufík" ani "nezáv. topení" mu nic neříkalo a po té co jsem mu vysvětlil co to je bufík se ještě se blbě smál, že myslel že někde letí letadlo jak bufík hučel. když jsem se rozjeli, tak mi zapnul rádio a zase začal mlýt hubou jak je to báječný vůz. Když jsem zkoušel automatickou převodovku z R na D tak kopala a řechtala. Na to mi řekl, že takto se chová každá převodovka v C5 že je to "francouz", když jsem mu řekl že ten francouz má japonskýho AISINa stejně jako v mém volvu a tam že nekope, tak se opět zatvářil debilně jako prvně u bufíka. Na to jsem mu řekl, že abych vůz koupil, tak nejlepší co pro to může udělat je být zticha a vypnout to rádio. Tím se naše krátké a křehké přátelství rozpadlo
Když jsem mu řekl, že dle data výroby a najetých km bych očekával že je auto ještě v záruce a že by bylo fajn aby mi to v ESA ověřili kvůli té převodovce, tak mě vyfakoval, že a si to v citroenu ověřím sám a taky že ESA dává lepší garance než výrobce. Na to jsem mu odpověděl, že si to samořejmě ověřím, ale nejdříve potřebuji prvotní informaci od které se bude odvíjet můj zájem si vůbec něco dál ověřovat a že záruky od ESA jsou mi ukradené. Když jsem se chtěl s autem projet ještě jednou a řekl jsem že budu chtít také zajet s autem do autorizovaného servisu tak užbylo zle, ale že jestli ho koupím a složím zálohu, tak potom ano no druhý den mi volla slečna jak že jsem byl spokojený.. sliby a chyby, při opětovné návštěvě zase zkouška mé trpělivosti a ukázka obchodní manipulace..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator