Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: vysoká teplota chladící kapaliny
igok
02.09.2016 21:39 - Re: vysoká teplota chladící kapaliny
VIP
mazelkina C4 1,6 HDI uz druhy krat tento rok vyhlasila ysoku teplotu motora a STOP! Prvy krat to urobila dakedy v Maji po pomalej jazde v kolone. Nebol som pri tom, len som zene cez telefon povedal aby zatavila motor a skontrolovala hladinu kvapaliny. Vraj nebola ani na minime, tak som jej kazal doplnit vodu (nastastie stala blizko obchodu s Farby laky a kupila tam destilku). Doliala si 3-4 deci a nastartovala. Auto bolo spokojne a doslo domov. Nasledne som vymenil termostat aj cidlo teploty (je to jeden blok). Vcera sa to zopakovalo pocas jazdy do kopca, ktora bola prerusovana semaformi koli praci na ceste. Bol som pri tom, pri nastartovanom motore som pozrel hladinu. V nadrzke nebolo vidiet skoro nic. Ta som povolil stupel, nasledne to odfuklo a hladina sa zdvihla takmer po maximum. Hlasenie prehriatia okamzite vyplo. Sahara sa spustila az potom, dovtedy stala. Mate tu niekto skusenost s podobnym stavom? Cital som ze tu JRUZE spominal natlakovany okruh ale nenasiel som nic o tom co to sposobuje. Ja mam osobne podozrenie na stupel nadobky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator