Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ještě více pohodlí s hydractive ?
alx
02.09.2016 14:49 - Re: Ještě více pohodlí s hydractive ?
Administr?tor
bidlo napsal(a):
na co týden v koncernu, stačí den v mém Volvu S80 a raději dojdete pěšky. Sedačky ve volvu jsou hodně dobré ale mám tak tvrdej podvozek, že se s ním ani po víc než roce nedokážu zžít. Měl jsem teď dvě C5 2.2 150kW půjčené na týden. A nebýt sedaček které mi nevyhovují, tak bych si C5 hned koupil. Bohužel mám 2 metry a kyčle mě z těch vysokých boků na sedáku strašně bolely že jsem po tom týdnu málem nechodil. Druhá C5 měla sedáky bez výrazného vedení a už jsem myslel že ji koupím, ale tam jsem si uvědomil že mě zase začaly bolet záda v oblasti lopatek jak je sedačka nahoře tvarovaná. Pořád přemýšlím, zda do C5 nejít a nenechat si sedačku nějak upravit protože ten podvozek a svezení v C5 je neskutečně báječné..

Zkousel jsi si sedacku nastavit? bederni cast jde posunout nahoru/dolu a dopredu/dozadu. Horni cast operadla lze nastavit dopredu/doazadu a take predni cast sedaku lze nastavit nahoru/dolu.
Jsem take "vetsiho" vzrustu a po nastaveni jsem docela spokojeny.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator