Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vrzání pantu dveří
eisy811
30.08.2016 16:19 - Re: Vrzání pantu dveří
Za?iato?n?k
Takze dnes som sa k tomu dostal. Dieru som vyvrtal… Asi dost blbo, predpokladal som, ze tak to bude v pohode a ze na koniec ju elegantne zaslepim gumickou co je na odvzdusnovaku brzd... Nedalo sa. Problem je v tom, ze v tom bazmeku je strojcek, tesne za tym obalom, este horsie je, ze sa pri zatvarani∕otvarani vnutri nieco pohybuje, napina a cast toho strojceka sa este viac priblizuje k obalo, na cca 2 mm.
Ale poporiadku.
Odvrtal som dieru z boku, natlacil som tam nieco cez 40 ml vazeliny (viac neslo) a nepomohlo. Tak som skusil este jednu dierku zhora, nastastie iba 3 mm, kedze tam to nema zmysel, zhora nevrtat.
Blbe je, ze vazelina nepomohla. Tak som skusil demontovat spodny kryt na tom zavese. Nastastie, to ide v pohode. Velky, plochy srobovak a jemnym tukanim ho tlacit dole. Ten kryt tam je len nasunuty, na jeho spodku je este tesnenie.
Potom som to musel cele vycistit od tej vazeliny, vyfukat kompresorom. Blba praca, bolo treba olepit dvere a aj interier, aby som nenaprskal dnu.
Po vysuseni som to cele obstriekal teflonovym sprejom (nastastie ma aj aplikacnu trubicku) , nasadil spodne vycko a potom tam este cez tu odvrtanu dieru na boku riadne nastriekal. Myslim tym vela, naozaj vela…
Konecne ticho.

A komu sa nechce citat tu odysej, vrtat treba z boku a striekat vela oleja (teflon je asi naj, WD nedoporucujem).
Sorry za fotky, no pristup tam neni najlepsi.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator