Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zhasínání motoru / C5 II 2.0 HDi
kratatom
27.08.2016 10:20 - Re: Zhasínání motoru / C5 II 2.0 HDi
99
Je to tak, PATaMAT jsem pozadal o prvni pomoc. Jeste jednou velke diky!

Chtel jsem hlavne vedet, jake zavady to hlasi. Ty trvale jsou uvedeny vyse a dale jsme prosli chronologicky zapisy v deniku zavad a podle kilometru jsme se snazili zjistit, co se delo jeste pred zhasnutim motoru a ve chvili, kdy spadnul. Nejzasadnejsi mi prisel opakujici se zapis ohledne otacek motoru, ktere zrejme byly mimo rozsah nebo neodpovidaly predpokladu (jsem si to z Lexie bohuzel nevyfotil). Jeste se tam objevilo "D213 Informace o rychlosti vozidla obdrzena hodnota neni spravna."

ad nafta) Vic nez 10 let tankuju na stejnem stojanu SHELL a nikdy nebyl zadny problem. Vodu v nafte jsem si privezl vzdy jen z Chorvatska od INA nebo OMV. Na ten filtr se samozrejme podivam.

ad vysoky tlak na railu) Drive (cca 5 let zpet) se mi stavalo, ze motor naskocil a pak behem cca pul kilometru nesel do otacek, ale nezdechnul. Vysledoval jsem, ze se to stane vzdy, kdyz parkuju pravou stranou vyse a zrejme padne nafta na cerpadle. Staci pak jen pred jizdou balonkem napumpovat naftu a vse je ok. Nebo dusledne parkovat na rovine. V diagnostice se ale v teto chvili zadne hlaseni ohledne tlaku paliva neobjevilo.

ad EGR) Vubec mi to nepreslo do nouzoveho rezimu. Hlasi vubec EGR nejakou chybovou hlasku nebo je treba koukat na hodnoty na diagnostice? Co by mohlo na vypisu zavad byt spojeno s EGR?

Zdravi a dekuje Tom K.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator