Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: P0299, Biturbo
Delict
26.08.2016 20:58 - Re: P0299, Biturbo
99
BlueSeven napsal(a):
A jak si to kontroloval, já když do té děravé trubky foukal, tak se zdála také OK, ale když jsem v ní vyvodil podtlak, tak přisávala vzduch

edit 1: a ještě jedna věc, tu závadu jsi četl špatně, je tam jasně napsáno regulace tlaku...
edit 2: kdyby stále nic, tak mᚠzaseklý ventil VT2, připoj na něj vzduch a střídavě vyvozuj přetlak a podtlak, dokud se nezačne hýbat, je to slyšet


No ja som to kontroloval pretlakom aj podtlakom.. potom som hadičku odpojil a prefukol s benzinom a prefukol kompresorom. Nemam ešte peknu podtlakovu pištol s budíkom..takze som to robil 150ccm injekčnou striekačkou.

- cez diag test s vyvodenim podtlaku to funguje..aj na ceste to funguje do určitého momentu ked príde motor do záaže a je ohriaty a je zapnutý tempomat vačšinou. Takže zle sa mi to simuluje v garáži.

- Menil som len elmag ventil ovladania, tie ovladania priamo na turbe s nimi som neskúšal nič. Takže vyskúšam im strieda pretlak, podtlak či pracujú.

- jruze ? ako ho zlikvidujem? ako ho demontujem teda v najhoršom prípade?
ventil ovládania sa dá vymeni bez demontáže turba? neni mi to jasné, nerobil som ešte biturbo

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator